سامانه Cloud BYOD

BYOD چيست؟

سامانه BYOD، راهکاري است که به سازمانها امکان مي دهد بدون نگراني به تجهيزات شخصي کارمندان و اشخاص ثالث (مانند مشاوران، پيمانکاران و ...) اجازه دسترسي به اطلاعات و نرم افزارهاي سازماني خود را داده و اطمينان داشته باشند که پس از قطع ارتباط اين تجهيزات با شبکه سازمان، هيچ بخشي از اطلاعات در اختيار اين افراد قرار ندارد.

چرا MS Cloud BYOD ؟

سيستم هاي سنتي BYOD در کنار مزاياي خود، مشکلات متعددي را ايجاد مي کنند. مشکلاتي مانند تنظيمات پيچيده، لزوم نصب نرم افزارهاي ويژه روي سيستم کاربر و محدوديت توسعه سيستم براي سازمانهاي بزرگ، از جمله آنها است.

سامانه MS Cloud BYOD پیشنهادی شرکت فاوا پارس، با تلفیق مجموعه ای از سیستم های شرکت مایکروسافت، معماری سه لایه ای را برای رفع مشکلات سیستم های BYOD ارائه نموده است.

در پائین ترین لایه، سامانه پردازش ابری قرار گرفته است. وظیفه این لایه، پشتیبانی از توسعه پذیری مناسب سیستم است، به گونه ای که بدون نیاز به انجام تغییر در سایر لایه ها، تنها با افزودن سرورهای جدید، منابع بیشتری در دسترس خواهد بود.

لایه میانی امکان ارائه بدون محدودیت هر گونه نرم افزار و سرویس مبتنی بر ویندوز را به کاربران، میسر می سازد. هر سازمان با توجه نیاز خود می تواند مجموعه ای از ابزارها و نرم افزار ها را در دسترس کاربران قرار دهد.

لایه فوقانی نیز دسترسی کاربران را کنترل می کند. در این سیستم کاربران عادی تنها اجازه اتصال و انجام فعالیت های تعریف شده را دارند و امکان انتقال یا جابجایی اطلاعات را نخواهند داشت، در حالی که مدیران بخش ها و پروژه های مختلف اجازه نظارت، انتقال اطلاعات بین افراد مختلف و به خارج سیستم را خواهند داشت.

پیوست:

آشنایی با سیستم (PDF)

مشخصات فنی (PDF)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می توانید با ایمیل زیر مکاتبه نمائید:
sales@favapars.ir

Copyright© 2006 - 2015 Fava Pars Co., All rights reserved.