سرویس APPY

Appy پلتفرمی بر اساس معماری رایانش ابری است که به منظور فراهم کردن سرویس های ارزش افزوده برای کاربران طراحی و پیاده سازی شده است. هدف از طراحی این پلتفرم ارائه سرویس های جدید و سود دهی بیشتر در کسب و کارها است. در این پلتفرم تمامی سخت افزارها و نرم افزارهای لازم برای ارائه سرویس، سمت فراهم کننده سرویس بوده و کاربر تنها با انجام چند کلیک می تواند سرویس خود را دریافت نماید.
این پلتفرم از چهار بخش اصلی تشکیل شده است:
ASoft
به کمک این سرویس کاربران می توانند مقیاس پذیری و دسترسی را برای برنامه تجاری خود را فراهم نمایند. با استفاده از این سرویس کارمندان و یا مشتریان یک شرکت می توانند در هر مکان و با هر دستگاهی (دستگاه های بر پایه ویندوز، مک، اندروید، iOS و...) به برنامه های مربوطه دسترسی داشته باشند. برنامه های شرکت در سرورهای APPY مستقر شده و دارای قابلیت مقیاس پذیری و بروزرسانی می باشند.
AFile
این سرویس فضای ذخیره سازی آنلاین را برای فایل و مدیا فراهم می کند. این سرویس برای ماندگاری بالای داده طراحی شده و بازیابی اطلاعات در آن به سرعت امکانپذیر می باشد. کاربران می توانند عکس ها و فایل های خود را در محیط ابر ذخیره نمایند و با هر دستگاهی مانند موبایل، کامپیوتر و یا تبات به آن دسترسی داشته باشند. این سرویس دارای قابلیت اطمینان بالا بوده و هر فایل در 3 سرور فیزیکی بصورت جداگانه ذخیره می گردد.
Amedia
این سرویس به کاربران و یا کارمندان یک شرکت کمک می کند تا با یکدیگر بصورت رایگان در ارتباط باشند. پس از ثبت نام در این سرویس، مدیر شرکت می تواند کاربران را در سیستم تعریف نماید. پس از تعریف کاربران و دریافت شناسه و رمز، کارمندان می توانند با یکدیگر بصورت صوتی، تصویری و پیامی در ارتباط باشند.
AServer
این سرویس زیرساخت فیزیکی برای عملیات IT را، در محیط ابر فراهم می نماید. اگر شما نیاز به زیرساخت برای برنامه ای به منظور ارائه سرویس به میلیون ها کاربر و یا پشتیبانی از یک سرویس حساس در فضای کسب و کار را دارید، این سرویس می تواند به سرعت و با کمترین هزینه زیرساخت لازم را برای شما فراهم کند. با این سرویس شما نیاز به خرید سخت افزار و صرف هزینه برای مدیریت و نگهداری آنرا ندارید. در این سرویس بیش از یک زیرساخت برای مشتریان فراهم می شود. این سرویس دارای کارایی بالا و قابل اطمینان می باشد.
این سرویس IaaS و PaaS را برای مشتریان فراهم می نماید. AServer به کاربران اجازه می دهد که سرور مجازی خود را به ساده ترین روش ایجاد کرده و کنترل کاملی بر منابع خود داشته باشند. زمان فراهم کردن سرور کمتر از چند دقیقه بوده و دارای انعطاف پذیری برای تغییرات منابع می باشد.

پیوست:

آشنایی با سرویس APPY (نسخه PDF)

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می توانید با ایمیل زیر مکاتبه نمائید:
services@favapars.ir

Copyright© 2006 - 2015 Fava Pars Co., All rights reserved.